Strakonická 2860/4, Smíchov,
Praha 5

Volkswagen Caravelle long Minibus

Volkswagen Caravelle long Minibus  - Minibusy_Minivany, Půjčíte si minibus pro devět osob, nebo hledáte pronájem mikrobusu pro rodinu? Řešení je snadné. Máme v autoparku Caravellu DSG s nejdelším rozvorem kol, která představuje odpověď téměř na všechno, co potřebuje team sportovců stejně tak jako velká rodina s cestovními zavazadly. Máme tu pro vás unikátní prostor pro nové zážitky. Důmyslně zkonstruovaný mikrobus, do kterého se snadno nastupuje, nabízí množství úložného prostoru a maximální pohodlí na delších trasách. V crash testech získala VW Caravelle nejvyšší hodnocení bezpečí a konkurenci nechala daleko za sebou.
Pro všechny členy posádky začíná dovolené ihned po nastartování motoru. Pokud si tohoto společníka vyberete na prázdninovou cestu, budou vás vaše děti zbožňovat. Z každého sedadla je totiž dokonalý výhled, interiér je klimatizovaný a výdechy s čerstvým vzduchem zajišťují teplotní komfort na všech třech řadách sedaček. Caravelle vám nabídne stejný luxus jako limuzína. Je vybavena úsporným, ale dostatečně silným dieselovým agregátem s plně automatickou převodovkou, která zajišťuje hladké a tiché řazení. Výkon motoru oceníte při předjíždění kamionů, ale i při stoupání v horských serpentinách.
Pokud patříte mezi skupinu aktivních rodin, budete tento vůz milovat. Tohle auto má svůj nezaměnitelný charakter. Caravelle minibus long splňuje také nejvyšší nároky na profesionální přepravu osob. K jeho přednostem patří komfortní design interiéru a nejmodernější infotainment systémy, ve spojení s dokonale promyšlenou a flexibilní kabinou řidiče. Pro realizaci různých nároků na přepravu pasažérů jsou k dispozici sedmi, osmi i devíti místné varianty sedadel. Díky nízké spotřebě paliva je Caravelle také z ekonomického hlediska dokonalým řešením přepravy osob. O dostupnosti vozidla Vás můžeme informovat na našem on-line chatu.

Základní údaje
Počet míst: 9
Třída: Minibusy a mikrobusy
Barva: hnědá metalická
Rok výroby: 2018
Motor
Palivo: Nafta
Převodovka: Automat
Obsah: 1998 ccm
Výkon: 110 kw

Půjčíte si minibus pro devět osob, nebo hledáte pronájem mikrobusu pro rodinu? Řešení je snadné. Máme v autoparku Caravellu DSG s nejdelším rozvorem kol, která představuje odpověď téměř na všechno, co potřebuje team sportovců stejně tak jako velká rodina s cestovními zavazadly. Máme tu pro vás unikátní prostor pro nové zážitky. Důmyslně zkonstruovaný mikrobus, do kterého se snadno nastupuje, nabízí množství úložného prostoru a maximální pohodlí na delších trasách. V crash testech získala VW Caravelle nejvyšší hodnocení bezpečí a konkurenci nechala daleko za sebou. Pro všechny členy posádky začíná dovolené ihned po nastartování motoru. Pokud si tohoto společníka vyberete na prázdninovou cestu, budou vás vaše děti zbožňovat. Z každého sedadla je totiž dokonalý výhled, interiér je klimatizovaný a výdechy s čerstvým vzduchem zajišťují teplotní komfort na všech třech řadách sedaček. Caravelle vám nabídne stejný luxus jako limuzína. Je vybavena úsporným, ale dostatečně silným dieselovým agregátem s plně automatickou převodovkou, která zajišťuje hladké a tiché řazení. Výkon motoru oceníte při předjíždění kamionů, ale i při stoupání v horských serpentinách. Pokud patříte mezi skupinu aktivních rodin, budete tento vůz milovat. Tohle auto má svůj nezaměnitelný charakter. Caravelle minibus long splňuje také nejvyšší nároky na profesionální přepravu osob. K jeho přednostem patří komfortní design interiéru a nejmodernější infotainment systémy, ve spojení s dokonale promyšlenou a flexibilní kabinou řidiče. Pro realizaci různých nároků na přepravu pasažérů jsou k dispozici sedmi, osmi i devíti místné varianty sedadel. Díky nízké spotřebě paliva je Caravelle také z ekonomického hlediska dokonalým řešením přepravy osob. O dostupnosti vozidla Vás můžeme informovat na našem on-line chatu.