Reference

Krátké recenze od našich spokojených zákazníků.

Měl jsem půjčený minibus Peugeot 807 pro sebe a 5 přátel z USA na cestu do Vídně a zpět. Byli jsme spokojeni. Vozidlo bylo předáno čisté a naprosto v pořádku. Komunikace byla bezproblémová a pružná, i když jsme potřebovali změnit čas předání. Ocenil jsem i pomoc s výběrem vozidla, doporučen byl lepší vůz oproti původní objednávce za téměř stejnou cenu. Vstřícný přístup. Doporučuji.

Mgr. Miroslav Jordánek

Oceňuji vynikající služby a velmi profesionální přístup půjčovny EASY CAR RENTAL PRAGUE. Půjčené auto Audi A6 bylo dle dohody přistaveno brzy ráno přesně na čas v bezvadném stavu a druhý den bez komplikací vráceno. Půjčovna dodržela vše přesně tak, jak jsme se dohodli.

Richard Zich SAFETY 112

Moje první zkušenost s půjčovnou je kladná. Na víkend jsem měl zapůjčené nové BMW X5, čisté, perfektně vybavené vozidlo v top stavu. Cena vs. kvalita vozidla odpovídala. Vyúčtování kauce a návrat proběhl bez problému následující pracovní den. Tuto společnost doporučuji!

Albert Štěpař

Naprosto skvělá firma, vše proběhlo bez problému a za dobrou cenu. Pro nás jednoznačně nejlepší autopůjčovna v Praze. Všem doporučuji!

REAKTIV CZ

Mohu služby vřele doporučit. Skvělá domluva, auto bylo připravené ve skvělém stavu, čisté umyté, dobrá cena i dohoda ze strany personálu půjčovny. Vše proběhlo bez problému, kauce byla vrácena na místě. Protože jsem vrátil vůz nepoškozený, na příští zapůjčení dostanu i slevu. Děkuji!

Jakub Valchař

Oceňuji vysoce profesionální a flexibilní služby, přizpůsobené individuálním potřebám mých zahraničních přátel při návštěvě Prahy. Autopůjčovnu rozhodně doporučuji.

Mgr.Pavla Doležalová