Bonusy

Přistavení vozidla do 90 minut

Ručíme za to, že vám auto po Praze přistavíme vždy do 90 minut od notifikace objednávky. Okamžitě po obdržení poptávky začíná náš tým pracovat na plné obrátky tak, aby k přistavení neuběhlo více než 1,5 hodiny. Tato lhůta platí pro všechny typy objednávek - nezáleží na tom, zda nás kontaktujete přes web, telefonem, SMS zprávou nebo emailem.

0% spoluúčast

Na všechny pronajímané vozy si u nás můžete sjednat nulovou spoluúčast. To znamená, že si jednoduše můžete vytvořit úplné jištění proti všem eventuálním haváriím a mít tak naprostou jistotu, že pokud by se vám s autem během provozu cokoliv stalo, nebudete již platit navíc ani korunu.

Asistenční služba zdarma

Stala se vám v zapůjčeném autě drobná nehoda? Nic se neděje! V ceně nájmu je zahrnuta i asistenční služba. V praxi to funguje tak, že když vás na cestě potká nějaká nepříjemnost, stačí když zavoláte nám a my vyšleme na místo mobilního technika. Ten dohlédne na řádný zápis rozsahu poškození a zajistí kompletní dokumentaci vzniklých škod.

Věrností program

Při třetím zapůjčení získáte slevu ve výši 30%. Předpokladem pro čerpání slevy je vrácení nepoškozeného vozidla při předchozím pronájmu a členství v komunitě klientů sledujících stránku easyrent na sociální platformě google+

Copyright © OK RENT s.r.o. - Autopůjčovna EASY

  • Logo Facebook.com