FAQ - Vaše časté dotazy a naše odpovědi

Jaké máte nejlevnější auto?

Nejnižší denní náklady pronájmu najdete u vozidla Citroen C-Elysee. Jeho cena je 749 Kč / den při pronájmu na 5 a více dní.

Půjčujete auta i do zahraničí?

Ano, půjčujeme. Předpokladem je zápis takové cesty do nájemní smlouvy. Nájemce od nás dostane písemný souhlas s vycestováním. Předpokladem pro získání souhlasu je sloužení kauce v minimální výši 20 000 Kč. Nájemce je vždy povinen dodržovat dopravní předpisy členských zemí EU a dbát na respektování rychlostních limitů.

Jsou auta bez polepů?

Ano, na autech nejsou reklamní polepy. Auta předáváme čisté a desinfikované. Můžete si tak detailně zaznamenat jeho stav. Auto ve stejné stavu převezmeme zpět. Společně pak provedeme prohlídku a zkontrolujeme povinnou výbavu. Vše pečlivě zapíšeme do předávacího protokolu, který je součástí nájemní smlouvy.

Jakou máte pracovní dobu?

Pro naše klienty jsme k dispozici 24 hodin a 7 dní v týdnu. V kanceláři nás najdete od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00. V době od 17:00 do 9:00, mimo pracovní dny a ve Státní svátek se o vás postaráme také. Účtujeme si však pohotovostní příplatek 1 000 Kč.

Bude auto dotankované?

Všechna vozidla předáváme s plnou nádrží. Doplněna jsou také aditiva AdBlue a kapalina ostřikovačů. Všechna vozidla navštěvují autorizované servisy v předepsaných intervalech. Nájemce má povinnost před vrácením vozidla dotankovat a doplnit náplně na původní stav.

Mají auta dálniční známku?

Všechna naše vozidla mají uhrazenou virtuální dálniční známku pro ČR. Pokud budete cestovat na dovolenou, musíte si před vjezdem do jednotlivých zemí ověřit, jaké poplatky jsou spojené s užíváním rychlostních komunikací.

Kolik kilometrů je v ceně?

Denní sazba je odvozena od amortizace vozidla. Součástí základní denní sazby je nájezd 200 kilometrů. Při pronájmu na více dnů je to nájezd průměrný. Při překročení celkového limitu kilometrů nájemce pronajímateli uhradí sazbu za nadlimitní kilometry v předem stanovené výši. Běžná vozidla, mezi které patří např. Škoda Fabia a Scala mají sazbu 5 Kč za nadlimitní kilometr. V případě, že najedete v krátké době větší počet kilometrů, bude pro vás výhodnější přikoupit za 500 Kč neomezený nájezd a všechny starosti s limity jsou pryč.

Od kolika let si mohu pronajmout auto?

U náš žádná omezení věku nemáme! Pokud vlastníte řidičský průkaz, jste řidičem jako kdokoliv jiný.

Kolik se platí za přistavení auta na adresu po Praze?

Auto dovezeme kdykoli až k vám domů. Tato služba stojí 1 000 Kč. Je v ní zahrnutý manipulační poplatek, PHM, čas našeho zaměstnance a úhrada taxi na cestu zpět do naší společnosti. Správce autoparku vám u vás doma vysvětlí jak auto ovládat, spáruje váš mobilní telefon s vozidlem a ukáže vše, co je třeba k bezproblémovému užívání vozidla.

Jak vysoká je kauce na Škodu Octavii?

Kauce je zpravidla ve výši 10 000 Kč. Pokud jedete mimo území ČR, budeme požadovat 20 000 Kč. Pokud nemáte platební kartu, můžete zaplatit kauci HOTOVĚ a to také v EUR nebo USD.

Jak dlouho dopředu je nutné rezervovat auto?

Běžná vozidla máme k dispozici stále. Sportovní a kabriolety doporučujeme rezervovat s předstihem několika týdnů. To stejné doporučujeme u vícemístných minibusů v letní sezóně na prázdninovou dovolenou. Pokud to nestihnete, zeptejte se na dostupnost operátora, který je on-line.

Stačí debetní karta? Nebo musí být kreditní?

U nás stačí pro blokaci kauce debetní karta. Při pronájmu do pěti kalendářních dnů sjednanou kauci pouze zablokujeme.

Kdy se vrací kauce?

Kauce je zaúčtována do všech plateb a vrácení proběhne po finálním vyúčtování, které proběhne do 14 dnů od vrácení automobilu.

Kdy dostanu vyúčtování?

Vyúčtování vám zašleme do 14 dnů od vrácení vozidla. V případě, že na vrácení kauce spěcháte, kontaktujte nás e-mailem s žádostí o přednostní vyúčtování.