Blog

Testovací centrum

Vybrat si nové auto může vypadat jako zcela jednoduchý úkol, ale realita je přeci jen o něco horší. Proč? Připravte se už dopředu na podobné otázky jako: "A není ten vůz malý? Sbalíme do něj celou naší rodinu? A bude ten motor stačit? Automat nebo manuál? A co ta výbava, nebude nám něco chybět?"....

Testovací centrum

Navštívili jsme e-Salon 2021

Na výstavišti v Letňanech se ve dnech 11. až 14. listopadu (2021) konal e-SALON - veletrh čisté mobility. Tato událost nám samozřejmě neunikla a proto jsme se v poslední den rozhodli tuto akci navštívit. Jaká auta jsme viděli a co nás nejvíce zaujalo?

Navštívili jsme e-Salon 2021

Náhradní vůz zdarma

Věděli jste, že pokud nejste viníkem dopravní nehody, při které došlo k poškození vašeho vozu, máte ze zákona nárok na zapůjčení náhradního vozu a to zcela ZDARMA? Ne? Bohužel nejste první ani poslední, kdo na to doplácí.

Náhradní vůz zdarma

Letiště Praha nabízí snadnější orientaci pro cestující

Majitelé produktů značky Apple mají od ledna 2020 možnost využívat pro lepší orientaci nové interiérové mapy. Letiště Praha se tímto krokem zařadila mezi 15 letišť v Evropě a celkově mezi 74 letišť, které tuto možnost cestujícím nabízejí.

Půjčovna aut | Letiště Václava Havla Praha

Automobily jsme začali pronajímat v roce 1994. Od té doby vyzkoušelo naše služby více jak 30.000 spokojených zákazníků. Mezi ty nejvýznamnější patří ČVÚT, TATRA banka, ČT, Ministerstvo obrany ČR, Shell Czech Republic, PORSCHE AG, Deloitte Advisory, BONECO, Státní tiskárna cenin, Automotoklub ČR a mnoho dalších. Naše služby zvolili klienti požadující maximální spolehlivost, férový přístup a 100% technický stav autoparku. Vozidla na Letišti Václava Havla pronajímáme zákazníkům bezmála třicet let. Načasování okamžiku převzetí vozidla je proto vždy přesné a rychlé. Jsme profesionálové. Sledujeme online aktuální situaci i časové posuny příletů.