Blog

Navštívili jsme e-Salon 2021

Na výstavišti v Letňanech se ve dnech 11. až 14. listopadu (2021) konal e-SALON - veletrh čisté mobility. Tato událost nám samozřejmě neunikla a proto jsme se v poslední den rozhodli tuto akci navštívit. Jaká auta jsme viděli a co nás nejvíce zaujalo?

Navštívili jsme e-Salon 2021

Náhradní vůz zdarma

Věděli jste, že pokud nejste viníkem dopravní nehody, při které došlo k poškození vašeho vozu, máte ze zákona nárok na zapůjčení náhradního vozu a to zcela ZDARMA? Ne? Bohužel nejste první ani poslední, kdo na to doplácí.

Náhradní vůz zdarma

PCR a antigenní testování na letišti Václava Havla

Podívali jsme se jak vypadá testovací centrum na letišti Václava Havla. Kde ho najdete? Kolik stojí PCR test s výsledkem do 2 hodin a za kolik si můžete připlatit za mezinárodní certifikát pro vycestování? Vše najdete v tomto článku.

Letiště Praha nabízí snadnější orientaci pro cestující

Majitelé produktů značky Apple mají od ledna 2020 možnost využívat pro lepší orientaci nové interiérové mapy. Letiště Praha se tímto krokem zařadila mezi 15 letišť v Evropě a celkově mezi 74 letišť, které tuto možnost cestujícím nabízejí.

Půjčovna aut | Letiště Václava Havla Praha

Autopůjčovna, která funguje přímo na Letišti Václava Havla. Stovky spokojených zákazníků a přesvědčivých referencí (našich služeb využívají klienti jako Škoda Auto, Amati nebo NATO) a přes 20 let zkušeností. Vozidla na pražské letiště přistavujeme našim zákazníkům už od roku 1994, kdy jsme začali provozovat autopůjčovnu jako OSVČ. Načasování okamžiku převzetí vozidla je vždy přesné a rychlé. Sledujeme online aktuální situaci a časové posuny příletů.