Půjčovna aut | Letiště Václava Havla Praha

Autopůjčovna, která funguje přímo na Letišti Václava Havla.

Stovky spokojených zákazníků a přesvědčivých referencí (našich služeb využívají klienti jako Škoda Auto, Amati nebo NATO) a přes 20 let zkušeností.

Vozidla na pražské letiště přistavujeme našim zákazníkům už od roku 1994, kdy jsme začali provozovat autopůjčovnu jako OSVČ. Načasování okamžiku převzetí vozidla je vždy přesné a rychlé. Sledujeme online aktuální situaci a časové posuny příletů.

Jak to funguje?

V rezervační aplikaci zadáte do místa přistavení číslo Vašeho letu a Terminálu. Automobil zde můžete samozřejmě i vrátit. Vůz vám předáme přímo před východem z Terminálu 1 (parkovací plocha označená Pb Economy) nebo před Terminálem 2 (parkovací plocha označená Pc Comfort). Tato parkoviště jsou určena pro krátký interval stání, který našim účelům zcela vyhovuje. Mnoho klientů však vrací vozidlo i na střešním parkovišti nedalekého obchodního centra OC Šestka.

Je zde nádherný výhled na privátní odlety z Terminálu 3 a také si zde před odletem můžete dopřát občerstvení a nákupy za běžné ceny.

Pražské letiště je přehledné a skládá se celkem ze tří terminálů. Pro non schengenské lety je určen Terminál 2. Na Terminálu 1 se odehrávají přílety a odlety v rámci Schengenského prostoru, který zahrnuje veškeré členské státy Evropské unie. Výjimku tvoří Kypr, Rumunsko, Island, Norsko, Irsko a Velká Británie.

Do 5.října 2012 neslo jméno Praha Ruzyně. Od té doby je přejmenováno a prioritně využívá označení, s ohledem na mezinárodní využití, Václav Havel AIRPORT PRAGUE. S návrhem na přejmenování letiště přišel filmový režisér, producent a scénárista Fero Fenič. Bylo to krátce po smrti prezidenta České republiky Václava Havla.

Jak funguje vypůjčení auta na letišti

  • Vytočte číslo (+420) 602215181 (zavolat můžete hned teď - jsme k dispozici 24 / 7 - na toto číslo můžete zavolat i přes WhatsApp nebo FaceTime)
  • Dohodneme se na tom, jak by vám vypůjčení nejvíce vyhovovalo, jaký vůz preferujete a připravíme vše přesně tak, abyste hned po příletu bez dlouhého čekání mohli odjet.
  • V daný čas na vás budeme čekat. Při přípravě klíčků a dokumentů si u nás můžete vychutnat kvalitní kávu
  • Platbu je možné provést v hotovosti i platební kartou přes terminál.
  • Odjíždíte autem dle vašeho výběru. Opravdu takto jednoduché to je!