Strakonická 2860/4, Smíchov,
Praha 5

Volkswagen Transporter Minibus

Volkswagen Transporter Minibus  - Minibusy_Minivany, Pokud hledáte pronájem devítimístného minibusu, jste na správném místě. Vícemístný minibus můžete vyzvednout non-stop na Terminálu Letiště Václava Havla Praga PRG, ale také v centru Prahy, na adrese Strakonická 2860/4. Máme zde parkoviště přímo u golfového centra ERPET. Náš mikrobus je v provedení long a tak lze do kufru naskládat velké množství objemných zavazadel. VW Transporter nabízí maximální prostor pro maximální zážitky. Na tažné zařízení lze namontovat nosič kol a s vozidlem můžete vyrazit napříč celou Evropou. Transporter se orientuje také na pohodlí posádky. Variabilita vnitřního prostoru tak nadchne partu bikerů, stejně jako velkou rodinu. Vůz máme ve variantě s nejdelším rozvorem kol. Cestující vzadu si díky tomu mohou pohodlně natáhnout nohy a na delší cestě tak nehrozí bolavé a oteklé končetiny. Minibus je osazen úsporným, ale i dostatečně silným motorem o výkonu 110 kW, což oceníte především při předjíždění a v táhlých kopcích. Tiché a plynulé řazení zajišťuje komfortní automatická převodovka DSG. 
Mezi další výchytávky interiéru patří praktické usazení rámu sedaček. Mezi podlahou a konstrukcí zůstalo místo pro vaky na lyže a snowboardy. Minibus využívají často klienti pro cestování za zimnimi sporty. Objemný skibox na střeše vozidla je minulostí. Pokud plánujete cestu napříč Evropou, budete nadšeni minimální spotřebou paliva, mírou bezpečí a jízdní stabilitou. Teď už tedy víte, kde si můžete pronajmout zánovní minibus za nejlepší cenu. Musíte si však pospíšit a odeslat poptávku s dostatečným předstihem. Rezervaci doporučujeme zbytečně neodkládat. O tuto třídu vozidel je v sezóně veliký zájem. 
Úhradu nájemného lze provést na místě platební kartou, hotově, nebo převodním příkazem. Při cestování mimo území ČR požadujeme kauci v minimální výši 25.000 CZK.

Základní údaje
Počet míst: 9
Třída: Minibusy a mikrobusy
Barva: bílá perleť
Rok výroby: 2018
Motor
Palivo: Nafta
Převodovka: Automat
Obsah: 1998 ccm
Výkon: 110 kw

Pokud hledáte pronájem devítimístného minibusu, jste na správném místě. Vícemístný minibus můžete vyzvednout non-stop na Terminálu Letiště Václava Havla Praga PRG, ale také v centru Prahy, na adrese Strakonická 2860/4. Máme zde parkoviště přímo u golfového centra ERPET. Náš mikrobus je v provedení long a tak lze do kufru naskládat velké množství objemných zavazadel. VW Transporter nabízí maximální prostor pro maximální zážitky. Na tažné zařízení lze namontovat nosič kol a s vozidlem můžete vyrazit napříč celou Evropou. Transporter se orientuje také na pohodlí posádky. Variabilita vnitřního prostoru tak nadchne partu bikerů, stejně jako velkou rodinu. Vůz máme ve variantě s nejdelším rozvorem kol. Cestující vzadu si díky tomu mohou pohodlně natáhnout nohy a na delší cestě tak nehrozí bolavé a oteklé končetiny. Minibus je osazen úsporným, ale i dostatečně silným motorem o výkonu 110 kW, což oceníte především při předjíždění a v táhlých kopcích. Tiché a plynulé řazení zajišťuje komfortní automatická převodovka DSG. Mezi další výchytávky interiéru patří praktické usazení rámu sedaček. Mezi podlahou a konstrukcí zůstalo místo pro vaky na lyže a snowboardy. Minibus využívají často klienti pro cestování za zimnimi sporty. Objemný skibox na střeše vozidla je minulostí. Pokud plánujete cestu napříč Evropou, budete nadšeni minimální spotřebou paliva, mírou bezpečí a jízdní stabilitou. Teď už tedy víte, kde si můžete pronajmout zánovní minibus za nejlepší cenu. Musíte si však pospíšit a odeslat poptávku s dostatečným předstihem. Rezervaci doporučujeme zbytečně neodkládat. O tuto třídu vozidel je v sezóně veliký zájem. Úhradu nájemného lze provést na místě platební kartou, hotově, nebo převodním příkazem. Při cestování mimo území ČR požadujeme kauci v minimální výši 25.000 CZK.