Strakonická 2860/4, Smíchov,
Praha 5

Volkswagen Multivan

Volkswagen Multivan  - Minibusy_Minivany, Představujeme vám luxusní minivan pro sedm i osm osob. Zajistíme non-stop předání na Terminálu Letiště Václava Havla Praha. Návrat na všech mezinárodních letištích v rámci Evropské Unie je po předchozí dohodě možný. Sedmimístná a osmimístná verze vychází vstříc klientům, kteří preferují bezpečí a jízdní stabilitu, kterou zajištuje náhon všech kol 4motion. Nadstardní výbavu doplňuje adaptivní tempomat, line assist a parkovací systém s kamerami. Teplotní stabilitu zajištuje pro všechny pasažéry programovatelná automatická klimatizace, fungující také pro druhou i třetí řadu sedaček. 
Úhrada pronájmu je možná převodním příkazem i kreditní kartou na našem platebním terminálu. Nájemce je dále povinnen složit kauci ve výši 2000 EUR na zajištění případných škod v rámci vlastní odpovědnosti.

Základní údaje
Počet míst: 7
Třída: Minibusy a mikrobusy
Barva: Modrá
Rok výroby: 2019
Motor
Palivo: Nafta
Převodovka: Automat
Obsah: 1998 ccm
Výkon: 146 kw

Představujeme vám luxusní minivan pro sedm i osm osob. Zajistíme non-stop předání na Terminálu Letiště Václava Havla Praha. Návrat na všech mezinárodních letištích v rámci Evropské Unie je po předchozí dohodě možný. Sedmimístná a osmimístná verze vychází vstříc klientům, kteří preferují bezpečí a jízdní stabilitu, kterou zajištuje náhon všech kol 4motion. Nadstardní výbavu doplňuje adaptivní tempomat, line assist a parkovací systém s kamerami. Teplotní stabilitu zajištuje pro všechny pasažéry programovatelná automatická klimatizace, fungující také pro druhou i třetí řadu sedaček. Úhrada pronájmu je možná převodním příkazem i kreditní kartou na našem platebním terminálu. Nájemce je dále povinnen složit kauci ve výši 2000 EUR na zajištění případných škod v rámci vlastní odpovědnosti.