Strakonická 2860/4, Smíchov,
Praha 5

LandRover Range Rover

LandRover Range Rover - SUV, SUV na svatební obřady a vyjímečné kulturní události. Prohlédněte si luxus, v jakém cestuje i královská rodina. Čeká na vás nezapomenutelný zážitek!

Dokonale zpracovaný interiér Range Roveru Vogue nabízí komfort na té nejvyšší úrovni. Land Rover Range Rover je symbolem nejmodernější technologie, která podporuje bezpečnou jízdu v extrémních podmínkách a zachovává konektivitu mezi okolním světem a vámi.
Během noční jízdy vás ohromí laserové světlomety, které rozpálí vozovku do vzdálenosti 500 metrů.

Audiosystém Meridian s 29 reproduktory produkuje křišťálovou čistotu vysokých tónů a hluboké basové linky. V interiéru zažijete nejvěrohodnější přednes hudby, jaký jste kdy slyšeli. Budete se cítit jako by jste byl uprostřed koncertního sálu.

Bude to jízda, která ohromí všechny vaše smysly.
Po překročení 100 km rychlosti elektronicky řízené vzduchové odpružení sníží světlou výšku vozidla a zajistí vedle maximálního komfortu i omezení aerodynamického odporu.
Celohliníková samonosná karoserie se vyznačuje mimořádnou pevností a je připravena čelit nejnáročnějšímu horskému terénu i převýšení. Zavěšení kol v kombinaci se systémem Terrain Response vás nikdy nenechá na holičkách.
Pokud jste hledal řešení, jak se dopravit na zimní dovolenou v Alpách, nebo zajistit přepravu VIP, odpověď jste našel právě teď.
O dostupnosti vozidla se informujte na on-line chatu.
Kauci stanovuje pronajímatel individuálně.
V případě pronájmu auta s řidičem, je k ceně nájemného kalkulována hodinová sazba 1000 CZK.

Základní údaje
Počet míst: 5
Třída: SUV
Barva: Bílá perleť
Rok výroby: 2019
Motor
Palivo: Nafta
Převodovka: Automat
Obsah: 4400 ccm
Výkon: 250 kw

SUV na svatební obřady a vyjímečné kulturní události. Prohlédněte si luxus, v jakém cestuje i královská rodina. Čeká na vás nezapomenutelný zážitek! Dokonale zpracovaný interiér Range Roveru Vogue nabízí komfort na té nejvyšší úrovni. Land Rover Range Rover je symbolem nejmodernější technologie, která podporuje bezpečnou jízdu v extrémních podmínkách a zachovává konektivitu mezi okolním světem a vámi. Během noční jízdy vás ohromí laserové světlomety, které rozpálí vozovku do vzdálenosti 500 metrů. Audiosystém Meridian s 29 reproduktory produkuje křišťálovou čistotu vysokých tónů a hluboké basové linky. V interiéru zažijete nejvěrohodnější přednes hudby, jaký jste kdy slyšeli. Budete se cítit jako by jste byl uprostřed koncertního sálu. Bude to jízda, která ohromí všechny vaše smysly. Po překročení 100 km rychlosti elektronicky řízené vzduchové odpružení sníží světlou výšku vozidla a zajistí vedle maximálního komfortu i omezení aerodynamického odporu. Celohliníková samonosná karoserie se vyznačuje mimořádnou pevností a je připravena čelit nejnáročnějšímu horskému terénu i převýšení. Zavěšení kol v kombinaci se systémem Terrain Response vás nikdy nenechá na holičkách. Pokud jste hledal řešení, jak se dopravit na zimní dovolenou v Alpách, nebo zajistit přepravu VIP, odpověď jste našel právě teď. O dostupnosti vozidla se informujte na on-line chatu. Kauci stanovuje pronajímatel individuálně. V případě pronájmu auta s řidičem, je k ceně nájemného kalkulována hodinová sazba 1000 CZK.