Land Rover Range Rover

Land Rover Range Rover

SUV na svatební obřady a vyjímečné kulturní události. Prohlédněte si luxus, v jakém cestuje i královská rodina. Čeká na vás nezapomenutelný zážitek!

Dokonale zpracovaný interiér Range Roveru Vogue nabízí komfort na té nejvyšší úrovni. Land Rover Range Rover je symbolem nejmodernější technologie, která podporuje bezpečnou jízdu v extrémních podmínkách a zachovává konektivitu mezi okolním světem a vámi. Během noční jízdy vás ohromí laserové světlomety, které rozpálí vozovku do vzdálenosti 500 metrů.

Audiosystém Meridian s 29 reproduktory produkuje křišťálovou čistotu vysokých tónů a hluboké basové linky. V interiéru zažijete nejvěrohodnější přednes hudby, jaký jste kdy slyšeli. Budete se cítit jako by jste byl uprostřed koncertního sálu.

Bude to jízda, která ohromí všechny vaše smysly. Po překročení 100 km rychlosti elektronicky řízené vzduchové odpružení sníží světlou výšku vozidla a zajistí vedle maximálního komfortu i omezení aerodynamického odporu. Celohliníková samonosná karoserie se vyznačuje mimořádnou pevností a je připravena čelit nejnáročnějšímu horskému terénu i převýšení. Zavěšení kol v kombinaci se systémem Terrain Response vás nikdy nenechá na holičkách. Pokud jste hledal řešení, jak se dopravit na zimní dovolenou v Alpách, nebo zajistit přepravu VIP, odpověď jste našel právě teď. O dostupnosti vozidla se informujte na on-line chatu. Kauci stanovuje pronajímatel individuálně. V případě pronájmu auta s řidičem, je k ceně nájemného kalkulována hodinová sazba 1000 CZK.

Denní sazba bez DPH

Počet dnůCena (bez DPH)
1-29 999 Kč
3-44 999 Kč
5-144 999 Kč
15-294 499 Kč
30-3652 999 Kč

Kalkulace

Započaté dny
5
Denní sazba bez DPH
4 999 Kč
Příplatky
  • 999 Kč Za vrácení mimo pracovní dobu (pondělí-pátek od 9:00 do 17:00)
Cena celkem
25 994 Kč (s DPH 31 453 Kč)
Pokračovat k objednávce

Podobná auta v kategorii SUV a naše vozy značky Land Rover

Mercedes Benz GLE

Mercedes Benz GLE
Počet míst: 5, Palivo: Nafta
Řazení: Automat
Třída: SUV
od 3 999 Kč Prohlédnout vůz

Mercedes Benz GLC

Mercedes Benz GLC
Počet míst: 5, Palivo: Nafta
Řazení: Automat
Třída: SUV
od 2 999 Kč Prohlédnout vůz

Škoda Karoq Style

Škoda Karoq Style
Počet míst: 5, Palivo: Benzín
Řazení: Automat
Třída: SUV
od 699 Kč Prohlédnout vůz