Land Rover Range Rover

Land Rover Range Rover

SUV na svatební obřady a vyjímečné kulturní události. Prohlédněte si luxus, v jakém cestuje i královská rodina. Čeká na vás nezapomenutelný zážitek!

Dokonale zpracovaný interiér Range Roveru Vogue nabízí komfort na té nejvyšší úrovni. Land Rover Range Rover je symbolem nejmodernější technologie, která podporuje bezpečnou jízdu v extrémních podmínkách a zachovává konektivitu mezi okolním světem a vámi. Během noční jízdy vás ohromí laserové světlomety, které rozpálí vozovku do vzdálenosti 500 metrů.

Audiosystém Meridian s 29 reproduktory produkuje křišťálovou čistotu vysokých tónů a hluboké basové linky. V interiéru zažijete nejvěrohodnější přednes hudby, jaký jste kdy slyšeli. Budete se cítit jako by jste byl uprostřed koncertního sálu.

Bude to jízda, která ohromí všechny vaše smysly. Po překročení 100 km rychlosti elektronicky řízené vzduchové odpružení sníží světlou výšku vozidla a zajistí vedle maximálního komfortu i omezení aerodynamického odporu. Celohliníková samonosná karoserie se vyznačuje mimořádnou pevností a je připravena čelit nejnáročnějšímu horskému terénu i převýšení. Zavěšení kol v kombinaci se systémem Terrain Response vás nikdy nenechá na holičkách. Pokud jste hledal řešení, jak se dopravit na zimní dovolenou v Alpách, nebo zajistit přepravu VIP, odpověď jste našel právě teď. O dostupnosti vozidla se informujte na on-line chatu. Kauci stanovuje pronajímatel individuálně. V případě pronájmu auta s řidičem, je k ceně nájemného kalkulována hodinová sazba 1000 CZK.

Denní sazba bez DPH

Počet dnůCena (bez DPH)
1-29 999 Kč
3-45 999 Kč
5-144 999 Kč
15-294 499 Kč
30-3652 999 Kč

Rezervace

Započaté dny
5
Denní sazba bez DPH
4 999 Kč
Cena celkem
24 995 Kč (s DPH 30 244 Kč)
Rezervovat

Podobná auta v kategorii SUV a naše vozy značky Land Rover

Škoda ENYAQ

Škoda ENYAQ
Počet míst: 5, Palivo: Elektrický pohon
Řazení: Automat
Třída: Elektro
od 1 499 Kč Prohlédnout vůz

Porsche Cayenne

Porsche Cayenne
Počet míst: 5, Palivo: Benzín
Řazení: Automat
Třída: SUV
od 3 499 Kč Prohlédnout vůz

Škoda Kodiaq RS DSG

Škoda Kodiaq RS DSG
Počet míst: 5, Palivo: Benzín
Řazení: Automat
Třída: SUV
od 1 999 Kč Prohlédnout vůz