Strakonická 2860/4, Smíchov,
Praha 5

Skoda Octavia 4 generace

Skoda Octavia 4 generace - Stredni_trida, Chcete si pronajmout čtvrtou generaci Škody Octavie IV ještě dříve, než si ji objednáte u svého dealera? Máme v autoparku jednu z prvně vyrobených a vy si ji u nás můžete již nyní zapůjčit. Škoda Octavia čtvrté generace je vybavena integrovanou navigací, která vás spolehlivě navede do cíle kdekoliv v Evropě. Na delších trasách oceníte adaptivní tempomat, line assist, odvětrávané a masážní sedačky. Škodu Octavii IV. generace přistavíme na adresu vaší firmy, nebo si ji můžete vyzvednout u nás na centrálním parkovišti. Najdete nás v blízkosti stanice Metro Nádraží Smíchov, naproti ČS MOL na ulici Strakonická Praha 5. 
Úhradu nájemného i kauce lze provést platební kartou při podpisu Nájemní smlouvy, nebo bankovním převodem. 
Kauce pro cesty po České Republice je 20.000 Kč. V případě cestování po EU složí nájemce kauci ve výši 30.000 Kč. Nabízený model je v maximální výbavě, včetně adaptivního podvozku. Pořizovací hodnota vozidla 1.170.000 Kč.

Základní údaje
Počet míst: 5
Třída: Střední třída
Barva: Stříbrná metalíza
Rok výroby: 2020
Motor
Palivo: Nafta
Převodovka: Automat
Obsah: 1998 ccm
Výkon: 110 kw

Chcete si pronajmout čtvrtou generaci Škody Octavie IV ještě dříve, než si ji objednáte u svého dealera? Máme v autoparku jednu z prvně vyrobených a vy si ji u nás můžete již nyní zapůjčit. Škoda Octavia čtvrté generace je vybavena integrovanou navigací, která vás spolehlivě navede do cíle kdekoliv v Evropě. Na delších trasách oceníte adaptivní tempomat, line assist, odvětrávané a masážní sedačky. Škodu Octavii IV. generace přistavíme na adresu vaší firmy, nebo si ji můžete vyzvednout u nás na centrálním parkovišti. Najdete nás v blízkosti stanice Metro Nádraží Smíchov, naproti ČS MOL na ulici Strakonická Praha 5. Úhradu nájemného i kauce lze provést platební kartou při podpisu Nájemní smlouvy, nebo bankovním převodem. Kauce pro cesty po České Republice je 20.000 Kč. V případě cestování po EU složí nájemce kauci ve výši 30.000 Kč. Nabízený model je v maximální výbavě, včetně adaptivního podvozku. Pořizovací hodnota vozidla 1.170.000 Kč.