Volkswagen Caravelle

Volkswagen Caravelle

Základní údaje Volkswagen Caravelle

 • Značka: Volkswagen
 • Model: Caravelle
 • Rok výroby: 2020
 • Třída: Minibusy a mikrobusy
 • Počet míst: 9
 • Barva: Orange
 • Palivo: Nafta
 • Obsah: 1998ccm
 • Výkon: 110kW (147hp)
 • Řazení: Automat

Našli jste nejvýhodnější nabídku na pronájem devítimístného minibusu, který spolehlivě odveze celou rodinu na dovolenou, stejně jako team sportovců do hor, nebo posádku plachetnice k pobřeží Jaderského moře. Vnitřní prostor mikrobusu VW Caravelle long s variabilním uspořádáním třech řad sedáků nabízí řešení přepravy šesti osob v kombinaci s nákladovým prostorem, který se demontáží třetí řady sedaček zvětší na 5m3. Možnosti uspořádání vnitřního prostoru jsou překvapující. Můžete pohodlně převézt šest kol na Tour de France, stejně tak jako kompletní potápěčskou výstroj pro celou posádku mikrobusu.

Facelift poslední generace VW Caravelle zaujme každého nečekanou všestranností a komfortem, který zahrnuje i paletu asistenčních systémů, které výrobce doposud nabízel jen u luxusních vozidel.

Za zmínku stojí adaptivní tempomat udržující bezpečnou vzdálenost od vozidla jedoucího před vámi, doplněný o LINEassist, zajišťující automatickou stopu ve zvoleném jízdním pruhu.

Narozdíl od ekonomické verze Transporteru, disponuje Caravelle digitálně řízenou klimatizací pro všechny tři řady cestujících. Teplotní komfort zajišťují výdechy ve stropní části se směrově nastavitelným prouděním ochlazeného vzduchu.

Minibus Caravelle 6.1 přichází v sezóně 2020 s dynamickým omlazením a pořádnou porcí front-endových stylů. Designový podpis předního grilu a mřížky se tak nenásilně začlenil mezi zbytek modelů koncernu VW Group.

Pokud s nostalgií vzpomínáte na ikonický “květinový” mikrobus Volkswagenu, tak tato upgradovaná verze rozjasní na 100% váš úsměv. Výrobce přes padesát let pečlivě naslouchal svým klientům a tak naleznete uvnitř Caravelle všechno, co k této době neodmyslitelně patří.

Při toulkách po Evropě vás bude k cílům navádět s chirurgickou přesností poslední verze hlasem ovládané navigace. Dotykový display o velikosti 10 palců přehledně a s předstihem upozorní na každou odbočku i možnou dopravní zácpu, nebo nebezpečí dopravní nehody. Dynamické navádění k cíli zajištuje DISCOVERpro MIB3. V reálném čase za vás vymyslí objízdnou trasu a vy tak uspoříte drahocenný čas pro své blízké. DigitalCockpit umí přenášet k řidiči také informace o značení s maximální povolenou rychlostí. Můžete tedy ušetřit stovky EUR za pokuty, které evropské státy hojně rozdávají při sebemenším překročení rychlostních limitů.

Jednou z dalších užitečných funkcí je možnost bezdrátového nabíjecího pouzdra pro zařízení smartphone.

Jeho konstrukce je taková, že dokáže držet zařízení na místě a zajistit, aby se správně nabíjel. Nad ním jsou dva porty USB-C a dva 12V zásuvky. Informační systém s výhodou umožňuje bezdrátový provoz Apple CarPlay i Android Auto.

Zbytek interiéru Caravelle je hlavně takový, jaký byl dříve, s různými možnostmi sezení a přístupností posuvnými dveřmi na obou stranách. Volitelně mohou být napájeny elektricky a existují některé nové vymoženosti, jako je dětská pojistka, která se aktivuje elektricky z palubní desky, spíše než ručně pomocí klíče.

Interiér vozu byl zcela přepracován, ale Volkswagen Caravelle zůstává z pohledu řidiče velmi ergonomický. Poloha při řízení je vysoká s velkým nastavením sedadla a volantu (sklon a dosah). Volič převodů namontovaný na přístrojové desce je dobře umístěn a výhled dopředu je nerušený. Přehled o dění kolem celého vozidla je příkladný. Napomáhá k tomu i soustava parkovacích senzorů a couvací kamera, kterou oceníte zejména v městském provozu. Výkonný 150 PS agregát nabídne dostatek točivého momentu i tažné síly.

V kombinaci se sedmistupňovou automatickou převodovkou DSG je mrštný a umí se rozjíždět hladce nahoru přes rychlostní stupně a maximálně využívat točivý moment motoru.

Přehled denní sazby

Základní sazba bez DPH 3 999,00 Kč

Zvýhodněné sazby

Počet dnůCena (bez DPH)
1-23 999,00 Kč
3-42 999,00 Kč
5-102 499,00 Kč
11-141 999,00 Kč
15-291 899,00 Kč

Rezervace

Započaté dny
4
Denní sazba
2 999,00 Kč
Příplatky
 • 999,00 Kč Za přistavení mimo pracovní dobu
Cena celkem
12 995,00 Kč (s DPH 15 724,00 Kč)
Rezervovat

Podobná auta v kategorii Minibusy a mikrobusy a naše vozy značky Volkswagen

Mercedes Benz Vito

Mercedes Benz Vito
Počet míst: 9, Palivo: Nafta
Řazení: Automat
Třída: Minibusy a mikrobusy
od 1 499,00 Kč Prohlédnout vůz

Peugeot 5008

Peugeot 5008
Počet míst: 7, Palivo: Nafta
Řazení: Automat
Třída: Minibusy a mikrobusy
od 1 299,00 Kč Prohlédnout vůz

Peugeot 807 7-míst

Peugeot 807 7-míst
Počet míst: 7, Palivo: Nafta
Řazení: Manuál
Třída: Minibusy a mikrobusy
od 1 199,00 Kč Prohlédnout vůz