Strakonická 2860/4, Smíchov,
Praha 5

Skoda ENYAQ

Skoda ENYAQ - SUV, Elektrizující a stoprocentně elektricky poháněný crossover SKODA ENYAQ.
Jeho jméno navazuje na modelovou řadu, kde poslední písmeno Q odkazuje na sérii bratrských jmen Kodiaqa, Kamiqa a Karoqa a první písmeno symbolizuje nastupující trend elektromobility.
Po 125 letech přichází Škoda s modelem ENYAQ, aby ohromila všechny generace řidičů propracovaným designem a sofistikovaným řešením mobility. ENYAQ našel inspiraci v Irském slengovém “Eithne”, které je vnímáno také jako spirirutualita a prvotní esence.
V duchu korporátní myšlenky výrobce „Driven by inventiveness” tak vstupuje ENYAQ do další éry automobilové evoluce.
Náš tým teď netrpělivě očekává spuštění on-line  katalogu a jakmile bude možná konfigurace, objednáme minimálně deset kusů. Už v minulosti měli klienti autopůjčovny EASY možnost vyzkoušet všechny žhavé novinky koncernu Škoda. K bližšímu  poznání vlastností vozidla málokdy postačí hodinová projížďka kolem dealerského salónu. Právě proto se specializujeme na nákup sériově prvně vyrobených modelů této značky a přinášíme možnost zapůjčení vozidel na výrazně delší dobu.
Součástí pronájmu je standardně havarijní pojištění včetně povinného ručení s limitem plnění do 50 mil.
Nájemce má v autopůjčovně EASY možnost sjednat úplné krytí rizik, spojených se vznikem škody na dopravní nehodě způsobené vlastním zaviněním. Může se tak plně oprostit o případnou finanční odpovědnost za platbu spoluúčasti. V mezinárodních autopůjčovnách je takové připojištěni velmi oblíbené. Produkt (FCI full cover insurance) je nejčastěji využíván klienty, kteří preferují zajištěný stropní výdaj spojený s pronájmem dražších vozidel.
Naše společnost nabízí možnost připojištění s 0% spoluůčastí jako příplatkovou službu téměř u celého vozového parku.
Základní denní sazba pronájmu je v takovém případě navýšena o čtyřicet procent a nájemce může pronajaté vozidlo využívat bez obav o svěřený majetek.
Předpokládaná dostupnost 12/2020

Základní údaje
Počet míst: 5
Třída: SUV
Barva: Oranžová
Rok výroby: 2020
Motor
Palivo: Elektřina
Převodovka: Automat
Obsah: 0 ccm
Výkon: 225 kw

Elektrizující a stoprocentně elektricky poháněný crossover SKODA ENYAQ. Jeho jméno navazuje na modelovou řadu, kde poslední písmeno Q odkazuje na sérii bratrských jmen Kodiaqa, Kamiqa a Karoqa a první písmeno symbolizuje nastupující trend elektromobility. Po 125 letech přichází Škoda s modelem ENYAQ, aby ohromila všechny generace řidičů propracovaným designem a sofistikovaným řešením mobility. ENYAQ našel inspiraci v Irském slengovém “Eithne”, které je vnímáno také jako spirirutualita a prvotní esence. V duchu korporátní myšlenky výrobce „Driven by inventiveness” tak vstupuje ENYAQ do další éry automobilové evoluce. Náš tým teď netrpělivě očekává spuštění on-line katalogu a jakmile bude možná konfigurace, objednáme minimálně deset kusů. Už v minulosti měli klienti autopůjčovny EASY možnost vyzkoušet všechny žhavé novinky koncernu Škoda. K bližšímu poznání vlastností vozidla málokdy postačí hodinová projížďka kolem dealerského salónu. Právě proto se specializujeme na nákup sériově prvně vyrobených modelů této značky a přinášíme možnost zapůjčení vozidel na výrazně delší dobu. Součástí pronájmu je standardně havarijní pojištění včetně povinného ručení s limitem plnění do 50 mil. Nájemce má v autopůjčovně EASY možnost sjednat úplné krytí rizik, spojených se vznikem škody na dopravní nehodě způsobené vlastním zaviněním. Může se tak plně oprostit o případnou finanční odpovědnost za platbu spoluúčasti. V mezinárodních autopůjčovnách je takové připojištěni velmi oblíbené. Produkt (FCI full cover insurance) je nejčastěji využíván klienty, kteří preferují zajištěný stropní výdaj spojený s pronájmem dražších vozidel. Naše společnost nabízí možnost připojištění s 0% spoluůčastí jako příplatkovou službu téměř u celého vozového parku. Základní denní sazba pronájmu je v takovém případě navýšena o čtyřicet procent a nájemce může pronajaté vozidlo využívat bez obav o svěřený majetek. Předpokládaná dostupnost 12/2020