Strakonická 2860/4, Smíchov,
Praha 5

Peugeot Tepee Minibus

Peugeot Tepee Minibus  - Minibusy_Minivany, Pronájem minibusu pro osm i devět osob je skvělá volba pro dlouhé cesty na dovolenou. Vůz je vybaven integrovanou navigací s aktualizovanými mapovými podklady. Mikrobus má také tempomat a třízónovou automatickou klimatizací. Naše autopůjčovna zajistí nonstop přistavení na Letiště Václava Havla Praha. Objemný úložný prostor oceníte zejména na dlouhých cestách napříč Evropou. Na palubě je vše uzpůsobeno k zajištění maximálního komfortu pro 9 osob. Prosklené plochy jsou zárukou, že každý cestující má vynikající výhled. Při jízdě v noci mají cestující nad hlavou praktické čtecí lampičky, které efektivně osvětlují interiér vozu. Řidič i cestující se mohou těšit i na příkladný teplotní komfort – zakomponované výstupy klimatizace jsou vyvedeny pro přední i zadní sedadla. Náš minibus nabízí i celou řadu praktických odkládacích prostorů, které jsou pro všechny osoby ve voze snadno dostupné. 
Expert Tepee je vybaven interaktivním multimediálním systémem  WIP Nav s barevnou obrazovkou a třemi dalšími funkcemi: audio a multimédia, hands-free sadou Bluetooth® a GPS navigací. Systém WIP CONNECT* s funkcí Bluetooth® a USB konektorem vám umožní připojit si vlastní digitální přehrávač a poslouchat svou oblíbenou hudbu třeba právě na cestě k moři. Prostorný a praktický mikrobus se 3 řadami nastavitelných sedadel nabízí velkou variabilitu uspořádání a umí se přizpůsobit vašim potřebám v nejrůznějších situacích. Sedadla jsou vyjímatelná, sklopná do pozice stolku a výklopná do svislé polohy. Lavici je možné složit a má oddělená opěradla.
Zavazadla můžete ve voze Expert Tepee přepravovat ve velkém zavazadlovém prostoru, jejich nakládání je navíc velmi snadné. Ovladačem umístěným v zavazadlovém prostoru můžete po zastavení vozu manuálně regulovat výšku prahu až na nejnižší hodnotu. Přepravní kapacitu můžete zvětšit i složením opěradla lavice ve třetí řadě. Teď už víte, kde se dá půjčit praktický a komfortní minibus. Jen si ho nezapomeňte rezervovat s dostatečným předstihem. Nájemné je možné uhradit bankovním převodem, platební kartou na terminálu, nebo hotově před pospisem Nájemní smlouvy. Při cestách po České Republice skládá nájemce kauci ve výši 15.000 CZK. Při cestách po Evropské unii 25.000 CZK.

Základní údaje
Počet míst: 9
Třída: Minibusy a mikrobusy
Barva: Hnědá metalíza
Rok výroby: 2017
Motor
Palivo: Nafta
Převodovka: Automat
Obsah: 2190 ccm
Výkon: 100 kw

Pronájem minibusu pro osm i devět osob je skvělá volba pro dlouhé cesty na dovolenou. Vůz je vybaven integrovanou navigací s aktualizovanými mapovými podklady. Mikrobus má také tempomat a třízónovou automatickou klimatizací. Naše autopůjčovna zajistí nonstop přistavení na Letiště Václava Havla Praha. Objemný úložný prostor oceníte zejména na dlouhých cestách napříč Evropou. Na palubě je vše uzpůsobeno k zajištění maximálního komfortu pro 9 osob. Prosklené plochy jsou zárukou, že každý cestující má vynikající výhled. Při jízdě v noci mají cestující nad hlavou praktické čtecí lampičky, které efektivně osvětlují interiér vozu. Řidič i cestující se mohou těšit i na příkladný teplotní komfort – zakomponované výstupy klimatizace jsou vyvedeny pro přední i zadní sedadla. Náš minibus nabízí i celou řadu praktických odkládacích prostorů, které jsou pro všechny osoby ve voze snadno dostupné. Expert Tepee je vybaven interaktivním multimediálním systémem WIP Nav s barevnou obrazovkou a třemi dalšími funkcemi: audio a multimédia, hands-free sadou Bluetooth® a GPS navigací. Systém WIP CONNECT* s funkcí Bluetooth® a USB konektorem vám umožní připojit si vlastní digitální přehrávač a poslouchat svou oblíbenou hudbu třeba právě na cestě k moři. Prostorný a praktický mikrobus se 3 řadami nastavitelných sedadel nabízí velkou variabilitu uspořádání a umí se přizpůsobit vašim potřebám v nejrůznějších situacích. Sedadla jsou vyjímatelná, sklopná do pozice stolku a výklopná do svislé polohy. Lavici je možné složit a má oddělená opěradla. Zavazadla můžete ve voze Expert Tepee přepravovat ve velkém zavazadlovém prostoru, jejich nakládání je navíc velmi snadné. Ovladačem umístěným v zavazadlovém prostoru můžete po zastavení vozu manuálně regulovat výšku prahu až na nejnižší hodnotu. Přepravní kapacitu můžete zvětšit i složením opěradla lavice ve třetí řadě. Teď už víte, kde se dá půjčit praktický a komfortní minibus. Jen si ho nezapomeňte rezervovat s dostatečným předstihem. Nájemné je možné uhradit bankovním převodem, platební kartou na terminálu, nebo hotově před pospisem Nájemní smlouvy. Při cestách po České Republice skládá nájemce kauci ve výši 15.000 CZK. Při cestách po Evropské unii 25.000 CZK.