Strakonická 2860/4, Smíchov,
Praha 5

Peugeot Tepee Minibus

Peugeot Tepee Minibus  - Minibusy_Minivany, Pronájem minibusu pro osm i devět osob je skvělá volba pro dlouhé cesty na dovolenou. Vůz je vybaven integrovanou navigací s aktualizovanými mapovými podklady. Mikrobus má také tempomat a třízónovou automatickou klimatizací. Naše autopůjčovna zajistí nonstop přistavení na Letiště Václava Havla Praha. Objemný úložný prostor oceníte zejména na dlouhých cestách napříč Evropou. Na palubě je vše uzpůsobeno k zajištění maximálního komfortu pro 9 osob. Prosklené plochy jsou zárukou, že každý cestující má vynikající výhled. Při jízdě v noci mají cestující nad hlavou praktické čtecí lampičky, které efektivně osvětlují interiér vozu. Řidič i cestující se mohou těšit i na příkladný teplotní komfort – zakomponované výstupy klimatizace jsou vyvedeny pro přední i zadní sedadla. Náš minibus nabízí i celou řadu praktických odkládacích prostorů, které jsou pro všechny osoby ve voze snadno dostupné. 
Expert Tepee je vybaven interaktivním multimediálním systémem  WIP Nav s barevnou obrazovkou a třemi dalšími funkcemi: audio a multimédia, hands-free sadou Bluetooth® a GPS navigací. Systém WIP CONNECT* s funkcí Bluetooth® a USB konektorem vám umožní připojit si vlastní digitální přehrávač a poslouchat svou oblíbenou hudbu třeba právě na cestě k moři. Prostorný a praktický mikrobus se 3 řadami nastavitelných sedadel nabízí velkou variabilitu uspořádání a umí se přizpůsobit vašim potřebám v nejrůznějších situacích. Sedadla jsou vyjímatelná, sklopná do pozice stolku a výklopná do svislé polohy. Lavici je možné složit a má oddělená opěradla.
Zavazadla můžete ve voze Expert Tepee přepravovat ve velkém zavazadlovém prostoru, jejich nakládání je navíc velmi snadné. Ovladačem umístěným v zavazadlovém prostoru můžete po zastavení vozu manuálně regulovat výšku prahu až na nejnižší hodnotu. Přepravní kapacitu můžete zvětšit i složením opěradla lavice ve třetí řadě. Teď už víte, kde se dá půjčit praktický a komfortní minibus. Jen si ho nezapomeňte rezervovat s dostatečným předstihem.

Základní údaje
Počet míst: 9
Třída: Minibusy a mikrobusy
Barva: Hnědá metalíza
Rok výroby: 2016
Motor
Palivo: Nafta
Převodovka: Automat
Obsah: 2190 ccm
Výkon: 100 kw

Pronájem minibusu pro osm i devět osob je skvělá volba pro dlouhé cesty na dovolenou. Vůz je vybaven integrovanou navigací s aktualizovanými mapovými podklady. Mikrobus má také tempomat a třízónovou automatickou klimatizací. Naše autopůjčovna zajistí nonstop přistavení na Letiště Václava Havla Praha. Objemný úložný prostor oceníte zejména na dlouhých cestách napříč Evropou. Na palubě je vše uzpůsobeno k zajištění maximálního komfortu pro 9 osob. Prosklené plochy jsou zárukou, že každý cestující má vynikající výhled. Při jízdě v noci mají cestující nad hlavou praktické čtecí lampičky, které efektivně osvětlují interiér vozu. Řidič i cestující se mohou těšit i na příkladný teplotní komfort – zakomponované výstupy klimatizace jsou vyvedeny pro přední i zadní sedadla. Náš minibus nabízí i celou řadu praktických odkládacích prostorů, které jsou pro všechny osoby ve voze snadno dostupné. Expert Tepee je vybaven interaktivním multimediálním systémem WIP Nav s barevnou obrazovkou a třemi dalšími funkcemi: audio a multimédia, hands-free sadou Bluetooth® a GPS navigací. Systém WIP CONNECT* s funkcí Bluetooth® a USB konektorem vám umožní připojit si vlastní digitální přehrávač a poslouchat svou oblíbenou hudbu třeba právě na cestě k moři. Prostorný a praktický mikrobus se 3 řadami nastavitelných sedadel nabízí velkou variabilitu uspořádání a umí se přizpůsobit vašim potřebám v nejrůznějších situacích. Sedadla jsou vyjímatelná, sklopná do pozice stolku a výklopná do svislé polohy. Lavici je možné složit a má oddělená opěradla. Zavazadla můžete ve voze Expert Tepee přepravovat ve velkém zavazadlovém prostoru, jejich nakládání je navíc velmi snadné. Ovladačem umístěným v zavazadlovém prostoru můžete po zastavení vozu manuálně regulovat výšku prahu až na nejnižší hodnotu. Přepravní kapacitu můžete zvětšit i složením opěradla lavice ve třetí řadě. Teď už víte, kde se dá půjčit praktický a komfortní minibus. Jen si ho nezapomeňte rezervovat s dostatečným předstihem.