Strakonická 2860/4, Smíchov,
Praha 5

Audi A6 Avant

Audi A6 Avant - Stredni_trida, Naše autopůjčovna nabízí pronájem luxusní Audi A6 avant s automatickou převodovkou za nejvýhodnější denní sazby. Tento model je vybaven integrovanou navigací a bi-xenonovými světlomety. V letních dnech oceníte dvouzónovou klimatizaci a úhlíkové kabinové filtry zamezující průchodu alergenů. 
Objednávku snadno vytvoříte v rezervační aplikaci na kartě tohoto automobilu. V případě potřeby zajišťujeme nonstop předání vozidla na Terminálu Letiště Václava Havla Praha, popřípadě na vámi zvolenou adresu v Praze. Kauce 25.000 Kč.

Základní údaje
Počet míst: 5
Třída: Střední třída
Barva: šedá metalíza
Rok výroby: 2015
Motor
Palivo: Nafta
Převodovka: Automat
Obsah: 2998 ccm
Výkon: 150 kw

Naše autopůjčovna nabízí pronájem luxusní Audi A6 avant s automatickou převodovkou za nejvýhodnější denní sazby. Tento model je vybaven integrovanou navigací a bi-xenonovými světlomety. V letních dnech oceníte dvouzónovou klimatizaci a úhlíkové kabinové filtry zamezující průchodu alergenů. Objednávku snadno vytvoříte v rezervační aplikaci na kartě tohoto automobilu. V případě potřeby zajišťujeme nonstop předání vozidla na Terminálu Letiště Václava Havla Praha, popřípadě na vámi zvolenou adresu v Praze. Kauce 25.000 Kč.