Strakonická 2860/4, Smíchov,
Praha 5

MercedesBenz Vito Minibus

MercedesBenz Vito Minibus  - Minibusy_Minivany, Pronájem mikrobusu Mercedes Vito nabízí dostatek prostoru pro devět osob i objemná zavazadla. Minibus je v perfektní kondici a lze jej zapůjčit včetně privátního řidiče. Doporučujeme Vám včasnou rezervaci pronájmu!
Pronájem lze uhradit bankovním převodem, nebo platební kartou při převzetí. Můžete také získat zvýhodněnou sazbu pronájmu. Pro její uplatnění však platí podmínka respektování Nájemní smlouvy.
Pronajímatel vyžaduje od nájemce zejména dodržování pravidel silničního provozu a respektování rychlostních limitů.
Vycestování mimo území České republiky je po předchozí dohodě možné. Cílová destinace musí být vždy zapsána v Nájemní smlouvě.
Na případné škody na vozidle, zaviněné nájemcem, skládá nájemce na účet pronajímatele kauci ve výši 15.000 CZK. Pokud bude předmět pronájmu užíván mimo území České Republiky, je výše kauce 30.000 CZK. Kauci lze uhradit také v hotovosti až při podpisu Nájemní smlouvy.

Základní údaje
Počet míst: 9
Třída: Minibusy a mikrobusy
Barva: Hnědá
Rok výroby: 2017
Motor
Palivo: Nafta
Převodovka: Automat
Obsah: 1998 ccm
Výkon: 100 kw

Pronájem mikrobusu Mercedes Vito nabízí dostatek prostoru pro devět osob i objemná zavazadla. Minibus je v perfektní kondici a lze jej zapůjčit včetně privátního řidiče. Doporučujeme Vám včasnou rezervaci pronájmu! Pronájem lze uhradit bankovním převodem, nebo platební kartou při převzetí. Můžete také získat zvýhodněnou sazbu pronájmu. Pro její uplatnění však platí podmínka respektování Nájemní smlouvy. Pronajímatel vyžaduje od nájemce zejména dodržování pravidel silničního provozu a respektování rychlostních limitů. Vycestování mimo území České republiky je po předchozí dohodě možné. Cílová destinace musí být vždy zapsána v Nájemní smlouvě. Na případné škody na vozidle, zaviněné nájemcem, skládá nájemce na účet pronajímatele kauci ve výši 15.000 CZK. Pokud bude předmět pronájmu užíván mimo území České Republiky, je výše kauce 30.000 CZK. Kauci lze uhradit také v hotovosti až při podpisu Nájemní smlouvy.