Strakonická 2860/4, Smíchov,
Praha 5

MercedesBenz V

MercedesBenz V - Minibusy_Minivany, Hledali jste pronájem minibusu Mercedes V-class?
Jsme v Praze a máme největší výběr sedmi, osmi a devítimístných variant.
Nastupte si do nejluxusnějšího mikrobusu a vychutnejte si plnými doušky vaši cestu od prvního kilometru. Tento minivan dokazuje svými parametry, že i osmimístný velkoprostorový minibus může nabídnout pohodlí srovnatelné s limuzínou. Anatomická sedadla představují absolutní špičku komfortu, který v minibusech můžete zažít. Třízónový climatronic zajišťuje dostatek čerstvého vzduchu na všech třech řadách sedadel. Sedáky navíc můžete přizpůsobit vašim potřebám a případně otočit do protisměru, nebo sklopit a využívat jako stolek.
Bezpečí je na prvním místě a proto vás bude na cestách doprovázet adaptivní tempomat a mnoho dalších asistentů. Rozhodnutí je na vás.
Luxusní minivan Mercedes V přistavíme na adresu vaší společnosti, popřípadě na Terminál Letiště Václava Havla Praha. Objednávku vytvoříte snadno v rezervační aplikaci. V případě krátkodobého pronájmu požadujeme složit depozit ve výši 4.000 EUR, nebo kauci pouze dočasně zablokovat na kreditní kartě.

Základní údaje
Počet míst: 8
Třída: Minibusy a mikrobusy
Barva: stříbrná
Rok výroby: 2019
Motor
Palivo: Nafta
Převodovka: Automat
Obsah: 2143 ccm
Výkon: 176 kw

Hledali jste pronájem minibusu Mercedes V-class? Jsme v Praze a máme největší výběr sedmi, osmi a devítimístných variant. Nastupte si do nejluxusnějšího mikrobusu a vychutnejte si plnými doušky vaši cestu od prvního kilometru. Tento minivan dokazuje svými parametry, že i osmimístný velkoprostorový minibus může nabídnout pohodlí srovnatelné s limuzínou. Anatomická sedadla představují absolutní špičku komfortu, který v minibusech můžete zažít. Třízónový climatronic zajišťuje dostatek čerstvého vzduchu na všech třech řadách sedadel. Sedáky navíc můžete přizpůsobit vašim potřebám a případně otočit do protisměru, nebo sklopit a využívat jako stolek. Bezpečí je na prvním místě a proto vás bude na cestách doprovázet adaptivní tempomat a mnoho dalších asistentů. Rozhodnutí je na vás. Luxusní minivan Mercedes V přistavíme na adresu vaší společnosti, popřípadě na Terminál Letiště Václava Havla Praha. Objednávku vytvoříte snadno v rezervační aplikaci. V případě krátkodobého pronájmu požadujeme složit depozit ve výši 4.000 EUR, nebo kauci pouze dočasně zablokovat na kreditní kartě.