Strakonická 2860/4, Smíchov,
Praha 5

MercedesBenz Vito Mikrobus

MercedesBenz Vito Mikrobus  - Minibusy_Minivany, Pronájem devítimístného minibusu Mercedes Vito Tourer je skvělá volba na středně dlouhé trasy. Vůz se může pochlubit velmi nízkou spotřebou. Karoserie je dlouhá 5.100mm a tuto kratší verzi lze po demontáži třetí řady sedaček upravit na šestimístné kombi s velkým úložným prostorem, nebo ponechat mikrobus se třemi řadami sedaček pro sedm, osm a devět osob. Tento mikrobus představuje ideální řešení pro méně náročného klienta. Vůz je vybaven jednozónovou klimatizací s ručním ovládáním. Minibus lze řídit s oprávněním sk. B. 
Pronájem lze uhradit bankovním převodem, nebo platební kartou při převzetí. Můžete také získat zvýhodněnou sazbu pronájmu. Pro její uplatnění však platí podmínka respektování Nájemní smlouvy.
Pronajímatel vyžaduje od nájemce dodržování pravidel silničního provozu, zejména respektování rychlostních limitů.
Vycestování mimo území České republiky je po předchozí dohodě možné. Cílová destinace musí být vždy zapsána v Nájemní smlouvě.
Na případné škody na vozidle, zaviněné nájemcem, skládá nájemce na účet pronajímatele kauci ve výši 15.000 CZK. Pokud bude předmět pronájmu užíván mimo území České Republiky, je výše kauce stanovena na  30.000 CZK. Kauci lze uhradit hotově při předání vozidla.

Základní údaje
Počet míst: 9
Třída: Minibusy a mikrobusy
Barva: Stříbrná metalíza
Rok výroby: 2017
Motor
Palivo: Nafta
Převodovka: Automat
Obsah: 1998 ccm
Výkon: 100 kw

Pronájem devítimístného minibusu Mercedes Vito Tourer je skvělá volba na středně dlouhé trasy. Vůz se může pochlubit velmi nízkou spotřebou. Karoserie je dlouhá 5.100mm a tuto kratší verzi lze po demontáži třetí řady sedaček upravit na šestimístné kombi s velkým úložným prostorem, nebo ponechat mikrobus se třemi řadami sedaček pro sedm, osm a devět osob. Tento mikrobus představuje ideální řešení pro méně náročného klienta. Vůz je vybaven jednozónovou klimatizací s ručním ovládáním. Minibus lze řídit s oprávněním sk. B. Pronájem lze uhradit bankovním převodem, nebo platební kartou při převzetí. Můžete také získat zvýhodněnou sazbu pronájmu. Pro její uplatnění však platí podmínka respektování Nájemní smlouvy. Pronajímatel vyžaduje od nájemce dodržování pravidel silničního provozu, zejména respektování rychlostních limitů. Vycestování mimo území České republiky je po předchozí dohodě možné. Cílová destinace musí být vždy zapsána v Nájemní smlouvě. Na případné škody na vozidle, zaviněné nájemcem, skládá nájemce na účet pronajímatele kauci ve výši 15.000 CZK. Pokud bude předmět pronájmu užíván mimo území České Republiky, je výše kauce stanovena na 30.000 CZK. Kauci lze uhradit hotově při předání vozidla.