Strakonická 2860/4, Smíchov,
Praha 5

Audi A6 LED Matrix

Audi A6 LED Matrix - Stredni_trida, Luxusní verze Audi A6 S-line s náhonem všech kol a šestiválcovým motorem o výkonu 300PS, rozbuší vaše srdce na maximum. 
Umíme Vám nabídnout i dlouhodobý pronájem s následným odkupem za zůstatkovou cenu. Tento produkt nabízí naše autopůjčovna začínajícím firmám bez dokládání ekonomických výsledků. V případě krátkodobého pronájmu požadujeme kauci již od 25.000 Kč. Přistavení vozidla na Letiště Václava Havla Praha můžete snadno objednat v rezervační aplikaci. O dostupnosti vozidla se informujte na on-line chatu.

Základní údaje
Počet míst: 5
Třída: Střední třída
Barva: Bílá perleť
Rok výroby: 2015
Motor
Palivo: Nafta
Převodovka: Automat
Obsah: 2967 ccm
Výkon: 230 kw

Luxusní verze Audi A6 S-line s náhonem všech kol a šestiválcovým motorem o výkonu 300PS, rozbuší vaše srdce na maximum. Umíme Vám nabídnout i dlouhodobý pronájem s následným odkupem za zůstatkovou cenu. Tento produkt nabízí naše autopůjčovna začínajícím firmám bez dokládání ekonomických výsledků. V případě krátkodobého pronájmu požadujeme kauci již od 25.000 Kč. Přistavení vozidla na Letiště Václava Havla Praha můžete snadno objednat v rezervační aplikaci. O dostupnosti vozidla se informujte na on-line chatu.