Strakonická 2860/4, Smíchov,
Praha 5

Reference

Měl jsem půjčený minibus Peugeot 807 pro sebe a 5 přátel z USA na cestu do Vídně a zpět. Byli jsme spokojeni. Vozidlo bylo předáno čisté a naprosto v pořádku. Komunikace byla bezproblémová a pružná, i když jsme potřebovali změnit čas předání. Ocenil jsem i pomoc s výběrem vozidla, doporučen byl lepší vůz oproti původní objednávce za téměř stejnou cenu. Vstřícný přístup. Doporučuji.
 Mgr. Miroslav Jordánek
Oceňuji vynikající služby a velmi profesionální přístup půjčovny EASY CAR RENTAL PRAGUE. Půjčené auto Audi A6 bylo dle dohody přistaveno brzy ráno přesně na čas v bezvadném stavu a druhý den bez komplikací vráceno. Půjčovna dodržela vše přesně tak, jak jsme se dohodli.
 Richard Zich SAFETY 112
Moje první zkušenost s půjčovnou je kladná. Na vikend jsem měl zapůjčené nové BMW X5, čisté, perfektně vybavené vozidlo v top stavu. Cena vs kvalita vozidla odpovídala. Vyúčtování kauce a návrat problěhl bez problému následující pracovní den. Tuto společnost doporučuji!
 Albert Štěpař
Naprosto skvělá firma, vše proběhlo bez problému a za dobrou cenu. Pro nás jednoznačně nejlepší autopůjčovna v Praze. Všem doporučuji!
 REAKTIV CZ
Mohu služby vřele doporučit. Skvělá domluva, auto bylo připravené ve skvělém stavu, čisté umyté, dobrá cena i dohoda ze strany personálu půjčovny. Vše proběhlo bez problému, kauce byla vrácena na místě. Protože jsem vrátil vůz nepoškozený, na příští zapůjčení dostanu i slevu. Děkuji!
 Jakub Valchař
Oceňuji vysoce profesionální a flexibilní služby, přizpůsobené individuálním potřebám mých zahraničních přátel při návštěvě Prahy. Autopůjčovnu rozhodně doporučuji.
 Mgr.Pavla Doležalová
Žiji v zahraničí, ale jednou za čas cestuji do ČR a tak jsem se poohlížel po autopůjčovně, kde bych si mohl občas pronajmout vozidlo. Tuto autopůjčovnu jsem si vybral z důvodu, že raději podpořím lokální podnikatele než nadnárodní firmy a zaujala mě nabídka vozidel. Komunikace jak s manažerem podniku, tak se správcem autoparku, byla vždy naprosto bezchybná. Pokaždé mi vyšli vstříc, jak jsem potřeboval a jejich přístup byl vždy profesionální! Jsem poměrně častým a náročným zákazníkem a tak jsem vyzkoušel už více vozů, všechny byly v perfektním stavu. Autopůjčovnu Easy Car Rental Prague mohu po opakovaných zkušenostech všem doporučit!
 Petr Konečný
Po krátké úvaze jsem se rozhodl také já pro malý příspěvek. Žiji v zahraničí od roku 1988, poměry znám celkem dobře na obou stranách, vracím se jednou ročně pro krásné vzpomínky na staré časy a mládí. A nyní k tématu: Hledal jsem autopůjčovny a po velkém výběru jsem se rozhodl pro Easy car rental Prague. Potvrzení objednávky, accueil – perfekt, seriozní a profesionální jednání, stále jsem měl oči otevřené, jak se říká dávej si pozor na lidi kteří se usmívají i když nemají důvod. Vůz byl přistaven přesně na domluveném místě a včas, odběr také, pátek večer odvoz na letiště bez problémů. To co jsem požadoval jsem obdržel. Také jsem si uvědomil, že z mé strany to musí být taktéž. Díky této autopůjčovně si mohu dovolit navštívit mou krásnou zemi i 4x ročně. Mohu pouze doporučit, byl jsem velice spokojen.
 Josef Magurani
Žiji v zahraničí, takže pro mne nemá smysl držet si v ČR vlastní auto. Easy jsem si našla na netu a auto objednala snadno online. Komunikace super, přístup vřelý a v podstatě všechno bylo v naprostém pořádku. Vybrala jsem si Audi Q3 a byla mile překvapená, když jsem dostala nový model v naprostém top stavu. Užily jsme si spolu krásný týden, až se mi ji ani nechtělo vracet. Služby společnosti hodnotím na výbornou a ráda se znovu vrátím, až zase budu v Čechách.
 Anna Houdová
Musím jen doporučit. Nové auto v top stavu, bez komplikací, depozit vyúčtován bez problému diky vrácenému autu bez vady a poškození. Pro mě v případě potřeby se mám kam vracet.
 Jiří Mrkos
Půjčil jsem si Mini Cooper kabriolet jako překvapení pro přítelkyni. Auto bylo skvělé, 140 kW se sportovním režimem a vítr ve vlasech. Správce vozového parku hned na začátek udělal trochu svižnou zkušební jízdu. Předání a vrácení vozidla celkově bez problémů, vše potřebné vysvětleno. Za ty peníze to myslím určitě stálo. Budeme uvažovat o opakování příští rok.
 Jan Ondráček
Rychlé přistavení vozu, výborná cena za zapůjčení nového automobilu a vstřícná obsluha při předávání vozu. Byl jsem velmi mile překvapen a doporučuji každému využití služeb autopůjčovny Easy na pražském Smíchově.
 František Stránský
Služby pronájmu auta jsem využila již několikrát a cením si ochoty a příjemného jednání
 Kristina O´Reilly