Škoda KAMIQ DSG

Škoda KAMIQ DSG

Škoda Kamiq s automatickou převodovkou je skvělá volba. Všechno, co by jste jinde dostali za příplatek, je u nás součástí standardní výbavy sympatického crossoveru ŠKODA KAMIQ. Pokud dáváte přednost bezpečí a komfortu, budete s tímto vozidlem maximálně spokojeni. Parkovací senzory vám usnadní pohyb v přeplněných ulicích města a adaptivní tempomat pomůže v dodržování bezpečných odstupů na magistrále i na dálničních úsecích. SmartLink a Apple CarPlay pak zajistí konektivitu a podporu komunikace mezi vašim chytrým telefonem a automobilem. Automobil můžete nově převzít i vrátit na Terminálu Letiště Václava Havla Praha. Pokud do rezervačního systému vložíte číslo letu, budeme připraveni auto proti podpisu předat během 15minut a vy můžete pokračovat v bezstarostném cestování. Vozidlo je v tovární záruce se zajištěnou mobilitou, pro případ havárie i poruchy. Asistenční služba je dostupná na území Evropské Unie 24/7. Platbu pronájmu lze uskutečnit on-line platební kartou, nebo bankovním převodem. Kauci stanovuje pronajímatel individuálně. Pokud cestujete pouze v rámci České Republiky, budete vedle nájemného ručit za možné škody částkou 10.000 CZK. Cesty do zahraničí jsou pod kaucí 20.000 CZK. Naše vozidla jsou nekuřácká. Škoda Kamiq je vybavena eSIM kartou. Automobil je pod GPS dozorem, který automaticky generuje el.knihu jízd..

Prozkoumejte možnosti pronájmu vozidla Škoda Kamiq Monte Carlo TSi v Praze

V EASY autopůjčovně nyní nabízíme snadný pronájem vozidla Škoda Kamiq Monte Carlo TSi, prvního crossoveru spojujícího technologie plnohodnotných SUV s dynamickým designem a efektivním využitím prostoru. Model Scala Monte Carlo je ideálním řešením pro klienty hledající vyvážený poměr mezi cenou pronájmu auta a kvalitou vozidla. Bezpečnost je zajištěna adaptivním tempomatem a komplexním systémem radarových senzorů pro monitorování okolí vozidla, včetně rozpoznávání cyklistů za snížené viditelnosti.

Pro pohodlné parkování ve městském prostředí je vozidlo vybaveno parkovací kamerou a asistentem, který umožňuje automatické parkování jak příčně, tak podélně. Interiér nabízí komfort dvouzónové digitální klimatizace a intuitivní ovládání všech funkcí prostřednictvím multifunkčního volantu obšitého kvalitní kůží. Pohon zajišťuje turbem přeplňovaný benzinový motor s výkonem 110PS, zajišťující dynamickou jízdu s nízkou spotřebou 4.9 l/100 km.

Naši klienti mohou auto převzít a vrátit přímo na Terminálu Letiště Václava Havla v Praze, což zajišťuje maximální flexibilitu při cestování. Vůz je monitorován systémem GPS a je vybaven moderními konektivními technologiemi včetně bezdrátového propojení SmartLink. Pro maximální bezpečnost je k dispozici 24/7 asistenční služba po celé Evropské unii. Škoda Kamiq je v tovární záruce. Platbu za pronájem lze realizovat různými způsoby, včetně možnosti platby hotově. Naše autopůjčovna klade důraz na dodržování všech pravidel silničního provozu, čímž zajišťuje bezpečnost a spokojenost všech našich klientů.

Rezervace s Bonusem: Pronajměte si Škodu Kamiq Monte Carlo TSi dnes a užijte si bezstarostnou jízdu v komfortu a stylu. Naše autopůjčovna v Praze je připravena splnit všechny vaše požadavky na snadný a spolehlivý pronájem auta.

Design vozidla Škoda Kamiq Monte Carlo TSi

Model Škoda Kamiq Monte Carlo TSi vyniká nejen svými technickými parametry, ale i moderním designem, který zdůrazňuje jeho dynamický charakter. Přední část vozidla dominuje šestiúhelníková maska chladiče, doplněná o úzké segmenty Matrix-LED světlometů, které zvyšují vizuální přitažlivost vozu. Eleganci dotváří 18palcové kola, spoiler na zadních dveřích a chromové lišty kolem oken a na střešních ližinách. Tento design nejen zlepšuje estetický dojem, ale také přispívá k aerodynamice a celkové efektivitě vozidla.

Interiér Škoda Kamiq Monte Carlo TSi

Interiér vozu Škoda Kamiq Monte Carlo TSi je stejně působivý jako jeho exteriér. Palubní deska s měkčenými materiály a volně stojícím displejem infotainmentu, vloženým do elegantně orámovaného panelu, podtrhuje moderní a komfortní atmosféru interiéru. Ergonomie vozidla je na špičkové úrovni, což zajišťuje pohodlí jak pro řidiče, tak pro cestující. Prostorný interiér nabízí dostatek místa pro cestující i jejich zavazadla, což je ideální pro dlouhé cesty i každodenní použití.

Bezpečnostní funkce vozidla Škoda Kamiq Monte Carlo TSi

Bezpečnostní standardy vozu Škoda Kamiq Monte Carlo TSi jsou na nejvyšší možné úrovni, což potvrzuje pětihvězdičkové hodnocení od Euro NCAP. Vůz získal vysoké procento bodů za ochranu dospělých cestujících a dokonalé skóre za ochranu cyklistů. To odráží účinnost systému Front Assist s prediktivní ochranou chodců a cyklistů, který je součástí standardního vybavení.

Technologie a inovace vozidla Škoda Kamiq Monte Carlo TSi

Pro milovníky dynamické jízdy je model Monte Carlo vybaven funkcí Sport Chassis Control, která umožňuje nastavit tlumiče pro normalní nebo sportovnější jízdní režim. Tato technologie, spolu s funkcí volby jízdního režimu Drive Mode Select, umožňuje řidiči plně přizpůsobit jízdní vlastnosti vozu podle aktuálních preferencí a podmínek na silnici.

Pozvánka k testovací jízdě a závěrečné myšlenky

Pro ty, kteří hledají spojení moderní technologie, bezpečnosti a designu, je Škoda Kamiq Monte Carlo TSi skvělou volbou. Nabízíme vám možnost objednat testovací jízdu ve vaší autopůjčovně v Praze, abyste na vlastní kůži zažili výjimečné jízdní vlastnosti a pohodlí tohoto vozidla. Navštivte nás a přesvědčte se o kvalitě a výkonu, které Škoda Kamiq Monte Carlo TSi nabízí. Těšíme se na vaši návštěvu a příležitost ukázat vám, jak snadný a příjemný může být pronájem auta v

Denní sazba bez DPH

Počet dnůCena (bez DPH)
1-21 999 Kč
3-41 499 Kč
5-14999 Kč
15-29825 Kč
30-365699 Kč

Kalkulace

Započaté dny
5
Denní sazba bez DPH
999 Kč
Příplatky
  • 999 Kč Za vrácení mimo pracovní dobu (pondělí-pátek od 9:00 do 17:00)
Cena celkem
5 994 Kč (s DPH 7 253 Kč)
Pokračovat k objednávce

Podobná auta v kategorii SUV a naše vozy značky Škoda

Land Rover Defender

Land Rover Defender
Počet míst: 5, Palivo: Nafta
Řazení: Automat
Třída: SUV
od 4 499 Kč Prohlédnout vůz

Škoda Kodiaq 7 osob 4x4

Škoda Kodiaq 7 osob 4x4
Počet míst: 7, Palivo: Nafta
Řazení: Automat
Třída: SUV
od 1 399 Kč Prohlédnout vůz

Škoda ENYAQ

Škoda ENYAQ
Počet míst: 5, Palivo: Elektrický pohon
Řazení: Automat
Třída: Elektro
od 1 499 Kč Prohlédnout vůz