Strakonická 2860/4, Smíchov,
Praha 5

Citroen Jumper dodavka

Citroen Jumper dodavka - Uzitkove_vozy_dodavky, Naše autopůjčovna v Praze nabízí výhodný pronájem středně velké skříňové dodávky v perfektním technickém stavu. Objem ložného prostoru je 15m3 a délka užitné plochy 3m. Dodávku je možné řídit s oprávněním pro skupinu B. Užitkovou verzi Citroen Jumper L2H2 využijete i na delší trasy po EU. Jumper je vybaven tempomatem a parkovacími senzory pro bezpečné parkování. Skříňovou verzi Jumpera doporučujeme zájemcům, kteří vyžadují komfotní a bezpečné cestování i v užitkové verzi dodávky. Součástí denní sazby pronájmu je havarijní pojištění se spoluúčastí 20.000 CZK. Jumper je v tovární záruce s nonstop asistenční službou.
V základní ceně pronájmu je zahrnutý průměrný denní nájezd 200 kilometrů. Pro delší trasy je možné využít tarif neomezeného nájezdu kilometrů za příplatek 2000 CZK/1den.

Základní údaje
Počet míst: 3
Třída: Užitkové vozy, dodávky
Barva: Bílá
Rok výroby: 2019
Motor
Palivo: Nafta
Převodovka: Manuál
Obsah: 1997 ccm
Výkon: 120 kw

Naše autopůjčovna v Praze nabízí výhodný pronájem středně velké skříňové dodávky v perfektním technickém stavu. Objem ložného prostoru je 15m3 a délka užitné plochy 3m. Dodávku je možné řídit s oprávněním pro skupinu B. Užitkovou verzi Citroen Jumper L2H2 využijete i na delší trasy po EU. Jumper je vybaven tempomatem a parkovacími senzory pro bezpečné parkování. Skříňovou verzi Jumpera doporučujeme zájemcům, kteří vyžadují komfotní a bezpečné cestování i v užitkové verzi dodávky. Součástí denní sazby pronájmu je havarijní pojištění se spoluúčastí 20.000 CZK. Jumper je v tovární záruce s nonstop asistenční službou. V základní ceně pronájmu je zahrnutý průměrný denní nájezd 200 kilometrů. Pro delší trasy je možné využít tarif neomezeného nájezdu kilometrů za příplatek 2000 CZK/1den.