Dodávky

Volkswagen Crafter

Volkswagen Crafter
Počet míst: 3, Palivo: Nafta
Řazení: Manuál
Třída: Dodávky
od 1 499 Kč Prohlédnout vůz

Volkswagen Crafter XDR

Volkswagen Crafter XDR
Počet míst: 3, Palivo: Nafta
Řazení: Automat
Třída: Dodávky
od 2 499 Kč Prohlédnout vůz

Volkswagen Transporter long

Volkswagen Transporter long
Počet míst: 3, Palivo: Nafta
Řazení: Manuál
Třída: Dodávky
od 1 599 Kč Prohlédnout vůz

Půjčovna dodávek v Praze

Potřebujete si půjčit dodávku kvůli stěhování? V naší nabídce užitkových vozidel najdete zánovní dodávky za výhodnou cenu . Oproti běžným půjčovnám pro naše zákazníky pořizujeme zcela nové dodávky a proto známe jejich historii. Naše autopůjčovna se zaměřuje na kvalitu a proto od nás odjedete vždy s dodávkou, která je ve skvělém technickém stavu .

Spolehlivost na prvním místě

V naší autopůjčovně chceme poskytovat pouze profesionální služby a proto dbáme na technický stav. Zatímco některé půjčovny vykupují dodávky z autobazarů a nabízí je svým klientům dokud se "nerozpadnou", my udržujeme vozový park v takovém stavu, abychom mohli předávat auta našim zákazníkům s čistým svědomím, že jim půjčujeme vůz, na který je spolehnutí .

Abychom udrželi náš vozový park v TOP stavu, je v základní sazbě povolený denní nájezd 200 km . Pro běžné zákazníky naprosto dostačující. Pokud ale plánujete delší cestu, umíme nastavit i neomezený kilometrový nájezd na míru. U konkurenčních autopůjčoven, které mají v základní sazbě neomezený nájezd kilometrů však musíte počítat s tím, že zapůjčená auta budou mít vysoký kilometrový nájezd a tím se samozřejmě snižuje i jeho technický stav. Dávejte si pozor, aby jste si nepůjčili vrak!

Naši klienti preferují spolehlivost, kterou EASY autopůjčovna garantuje u všech užitkových vozidel,

Jaká je Nejoblíbenější dodávka?

Mezi naši nejžádanější dodávku patří Volkwagen Crafter, který si u nás můžete půjčit už od 1399 Kč za den. Hlavní výhodou je opravdu dostatečný prostor a komfort pro cestující. Pokud plánujete cestovat do zahraničí, doporučujeme vám využít zánovní VW Transporter, který se řídí skoro stejně jednoduše jako osobní automobil.

Stačí skupina B

Na naše dodávky si podobně jako u ostatních aut vystačíte s řidičským oprávněním pro skupinu B.