Strakonická 2860/4, Smíchov,
Praha 5

Skoda Octavia iV

Skoda Octavia iV - Stredni_trida, Pronájem vozidla Škoda Octavie iV umožňuje klientům bezstarostné parkování na území Prahy. Ekonomický provoz vozidla výrazně minimalizuje finanční náklady spojené s provozem vlastního firemního autoparku. Pokud ještě stále nejste rozhodnutí, zda si nový model Skoda Octavie IV čtvrté generace pořídit, zastavte se u nás a my vám ho rádi půjčíme k otestování. Jistě si uděláte během týdne, nebo měsíce, lepší představu o fungování vozidla v reálném provozu, než během krátké testovací jízdy kolem prodejního autosalónu.
Nová Škoda Octavia iV s hybridním pohonem nabízí výkon 204 PS. Oproti předchozí generaci Octavie je ta současná mnohem lépe odhlučněná a při přejezdu přes příčné nerovnosti už v kabině vozidla ani netušíte, že uháníte po D1. Kompletně přepracovaný interiér vozidla atakuje úroveň zpracování, které většina klientů očekává spíše od prémiových modelů věhlasných značek.
Automobil můžete rezervovat s předstihem již nyní. Dostupný bude v naší autopůjčovně od srpna 2020.

Základní údaje
Počet míst: 5
Třída: Střední třída
Barva: Bílá
Rok výroby: 2020
Motor
Palivo: Benzín
Převodovka: Automat
Obsah: 1498 ccm
Výkon: 150 kw

Pronájem vozidla Škoda Octavie iV umožňuje klientům bezstarostné parkování na území Prahy. Ekonomický provoz vozidla výrazně minimalizuje finanční náklady spojené s provozem vlastního firemního autoparku. Pokud ještě stále nejste rozhodnutí, zda si nový model Skoda Octavie IV čtvrté generace pořídit, zastavte se u nás a my vám ho rádi půjčíme k otestování. Jistě si uděláte během týdne, nebo měsíce, lepší představu o fungování vozidla v reálném provozu, než během krátké testovací jízdy kolem prodejního autosalónu. Nová Škoda Octavia iV s hybridním pohonem nabízí výkon 204 PS. Oproti předchozí generaci Octavie je ta současná mnohem lépe odhlučněná a při přejezdu přes příčné nerovnosti už v kabině vozidla ani netušíte, že uháníte po D1. Kompletně přepracovaný interiér vozidla atakuje úroveň zpracování, které většina klientů očekává spíše od prémiových modelů věhlasných značek. Automobil můžete rezervovat s předstihem již nyní. Dostupný bude v naší autopůjčovně od srpna 2020.