Strakonická 2860/4, Smíchov,
Praha 5

Půjčovna aut | Letiště Václava Havla Praha

30.01.16 OK RENT s.r.o.

Vozidla na pražské letiště přistavujeme našim zákazníkům od roku 1994, kdy jsme začali provozovat autopůjčovnu jako OSVČ. Načasování okamžiku převzetí vozidla je vždy přesné a rychlé. Sledujeme online aktuální situaci a časové posuny příletů.

V rezervační aplikaci zadáte do místa přistavení číslo Vašeho letu a Terminálu. Automobil zde můžete samozřejmě i vrátit. Vůz Vám předáme přímo před východem z Terminálu 1 (parkovací plocha označená Pb Economy) nebo před Terminálem 2 (parkovací plocha označená Pc Comfort). Tyto parkoviště jsou určené pro krátký interval stání, který našim účelům zcela vyhovuje. Mnoho klientů však vrací vozidlo i na střešním parkovišti nedalekého obchodního centra OC Šestka.

Je zde nádherný výhled na privátní odlety z Terminálu 3 a také si zde před odletem můžete dopřát občerstvení a nákupy za běžné ceny. Pražské letiště je přehledné a skládá se celkem ze tří terminálů. Pro non schengenské lety je určen Terminál 2. Na Terminálu 1 se odehrávají přílety a odlety v rámci Schengenského prostoru, který zahrnuje veškeré členské státy Evropské unie. Výjimku tvoří Kypr, Rumunsko, Island, Norsko, Irsko a Velká Británie.

Do 5.října 2012 neslo jméno Praha Ruzyně. Od té doby je přejmenováno a prioritně využívá označení, s ohledem na mezinárodní využití, Václav Havel AIRPORT PRAGUE. S návrhem na přejmenování letiště přišel filmový režisér, producent a scénárista Fero Fenič. Bylo to krátce po smrti prezidenta České republiky Václava Havla.